عاشقا ! خیز کامد بهاران

سلامی به گرمی پرتوهای طلایی آفتاب،

دوره اول مسابقه بانوی طلایی ایران پس از شش ماه فعالیت خود به پایان رسید. از مهم ترین دستاوردهای دوره اول مسابقه می توان به آشنایی با بانوان برگزیده کشورمان در عرصه های مختلف اشاره کرد. در کشور ما اولین ها عموما با کم و کاستی های زیادی همراه هستند. تیم برگزاری مسابقه بانوی طلایی که فعالیت خود را بطور جدی از اوایل سال ۱۳۹۶ بر روی طرح موجود از سال ۱۳۹۵ آغاز کردند با مشکلات و سختی های زیادی روبرو بودند. پیاده سازی و استقرار سامانه نظرسنجی، طراحی مسابقه، برنامه ریزی و اطلاع رسانی و بسیاری فعالیت های دیگر. آغاز به کار رسمی بانوی طلایی از حدود شهریور ماه سال ۹۶ بود که در ادامه با رفع ایرادات بسیار و بهبود سامانه همراه بود.

مسابقه بانوی طلایی ایران باتوجه به نوآور بودن موضوع و سبک مسابقه، و شاخص ترین ویژگی خود یعنی مردمی بودن، عدم محدودیت به قشر خاص، و همچنین تناسب با عرف و ارزش های جامعه ایرانی، حرکتی نو و منحصر به فرد در زمینه بانوان در سطح کشور به حساب می آید. اما همین بدیع بودن مسابقه در دوره اول، راه را برای تیم بانوی طلایی سخت تر کرد. پس از برگزاری دوره اول و ملموس تر شدن ماهیت، الگوی فعالیت بانوی طلایی و اخذ مجوزهای لازم، اموری از قبیل جذب حامیان و منابع مالی مختلف جهت پوشش هزینه های برگزاری، و توسعه زیرساخت های لازم بانوی طلایی، برای دوره های بعد به امید خدا هموارتر شدند. در این دوره با توجه به حجم بالای فعالیت ها و کمبود زمان در جذب سرمایه گذار،بحث نوآور بودن طرح و سایر مشکلات موجود مجموعه برگزار کننده بانوی طلایی جوایز و هدایایی به رسم یادبود برای برگزیدگان این دوره در نظر گرفت. تیم بانوی طلایی از همه شما همراهان گرامی بانوی طلایی بابت هرگونه کم و کاستی های در برگزاری دوره اول مسابقه عذرخواهی می کند و امید دارد تا در دوره بعد مسابقه، لطف و محبت شما عزیزان بالاخص بانوان طلایی دوره اول را به شکل درخور و شایسته ای قدردانی نماید.

اتمام دوره اول بانوی طلایی، یعنی آغاز جوانه زدن، آغاز حرکتی نو برای رشد و شکوفایی هرچه بیشتر بانوان ایرانی. پس با ما در این راه همراه باشید.
به اطلاع برگزیدگان دوره اول می رسانیم، با توجه به ساختار جدید مسابقه در دوره دوم تعدادی از بانوان برگزیده دوره اول جهت همراهی بانوی طلایی به عنوان داوران افتخاری در دوره دوم انتخاب خواهند شد. امید است در ادامه با پیاده سازی فازهای بعدی بانوی طلایی، از قبیل اپلیکیشن اختصاصی و خدمات اختصاصی آن برای کاربران شرکت کننده و برگزیده، شبکه فروش، شبکه اجتماعی، برگزاری رویدادهای بانوی طلایی ایران و… شاهد حرکتی چشمگیر در جهت بالندگی و شکوفایی هر چه بیشتر بانوان این مرز و بوم باشیم.

بهترین پیش کش جهان هستی بهار است،
برترین لبخندهای بهاری پیشکش بانوان طلایی ایران زمین

 

 

بانوی طلایی

تیم بانوی طلایی
فروردین ۹۷