مسابقه و جوایز

“رسانه اجتماعی بانوی طلایی” داستان موفقیت و خوشبختی دختران، زنان و مادران سرزمین‌مان ایران است.

مسابقه بانوی طلایی با توجه به سرگذشت و داستان موفقیت بانوان، با عناوین “بانوی هنرمند” ، “بانوی کارآفرین” ، “بانوی فرهنگ و ادب” ، “بانوی آموزش‌وپژوهش” ، “بانوی ورزش” ، “بانوی فعال غیرانتفاعی” ، “بانوی خانه‌دار” ، و “بانوی طلایی سال” در دو بخش صورت می‌گیرد:

  1. بخش اصلی (داوری)
  2. بخش مردمی (آراء)

بانوان محترم با ثبت‌نام در مسابقه بانوی طلایی از طریق یکی از روش‌های معرفی شده در وب‌‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، لینک صفحه داستان و معرفی خود را دریافت خواهید کرد که می توانید با معرفی این لینک به دوستان و آشنایان در جهت کسب “امتیاز” یا ستاره‌های بیشتر یکی از برندگان بخش مردمی مسابقه بانوی طلایی باشید.


بخش اصلی مسابقه بانوی طلایی

در بخش اصلی مسابقه بانوی طلایی، نفرات برتر هر بخش و همچنین بانوی طلایی سال توسط داوران منتخب رسانه اجتماعی بانوی طلایی بررسی و اعلام می‌شوند.

جهت شرکت در مسابقه، به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید…


بخش مردمی (آراء) مسابقه بانوی طلایی

بخش مردمی مسابقه بانوی طلایی که بخش جذاب و هیجان‌انگیز مسابقه است، به صورت جدا از بخش اصلی برگزار می‌گردد. در این بخش، مجموع آراء جمع‌آوری شده شرکت‌کننده ملاک انتخاب نفرات برتر خواهد بود. رای‌گیری فقط از طریق سایت بانوی طلایی انجام می‌شود. در این بخش از ۳ بانوی برتر که آراء بیشتری در سایت را جمع‌آوری نموده باشند، قدردانی به عمل خواهد آمد و جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.

جوایز نفرات برتر بخش اصلی و بخش مردمی مسابقه بانوی طلایی شامل لوح و تندیس،جایزه‌ی حامی مالی و عضویت در رسانه اجتماعی بانوی طلایی خواهد بود.

با انجام مصاحبه و دریافت لینک صفحه اختصاصی خود، شما در مسابقه اصلی، مردمی و ماهانه بانوی طلایی شرکت کرده‌اید.