شرکت‌کنندگان دوره دوم

بانو معصومه تبریزی فر

بانو معصومه تبریزی فر

خانم تبریزی فر عزیز لطفا بیوگرافی مختصری از خودتون برای مخاطبان “رسانه اجتماعی بانوی طلایی” بفرمایید. معصومه تبریزی فر هستم، کارشناس الهیات گرایش علوم قران و حافظ کل قرآن. گاهی دست به قلم میشم و درباره دغدغه های ذهنی ام مینویسم، فعالیت فرهنگی را جزئی از خودم و زندگی...

بانو فاطمه ستاری

بانو فاطمه ستاری

فاطمه ستاری، فارغ التحصیل کارشناسی رشته ی علم اطلاعات و دانش شناسی. ایشان در کنار فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در دانشگاه، در سایت سمعک نیوز و ثامن پرس و فصلنامه عین فعالیت داشتن. و همچنین در در سایت سمعک نیوز به مدت دو ماه خبر کوتاه کار کردند. در اردوهای جهاد اکبر، نخبه پروری و… نیز بودند.

بانو فاطمه فرخی

بانو فاطمه فرخی

فاطمه فرخی با علاقه ای که به مربی گری و تدریس داشته در این زمینه شروع به فعالیت کرده اند. بیشتر در مناطق محروم روستا و برای سنین کودکان در قالب شعر و همخوانی سوره های داستانی قرآن با آیه های کمتر و همینطور نقاشی موضوعی و مفهومی برای ماندگاری در ذهن کودکان به کار گرفته می شود.

بانو فاطمه صیادی

بانو فاطمه صیادی

5/5 (30)

بانو فاطمه صیادی کارشناس مدیریت بازرگانی، علاقه ای که به کار های هنری داشتند تصمیم گرفتند که در این زمینه فعالیت کنند. هنر طراحی چهره، پیکرتراشی و ملیله کاغذی را فراگرفتند و از بین این هنر ها ملیله کاغذی را به صورت حرفه ای ادامه دادند. در منزل در کنار کارهای خانه داری کار هنری خود را نیز ادامه میدهند.

سمانه بلباسی

سمانه بلباسی

4.98/5 (900)

سمانه بلباسی،کارشناسی‌ارشد با گرایش رنگرزی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز ادامه تحصیل داده و ایده الیاف نورتاب و هوشمند موضوع پایان‌نامه این مخترع زنجانی قرار گرفت که در نهایت موفق به تولید فرشی شد که با دریافت نور در طول روز و نور چراغ در تاریکی مطلق شب نور دریافت شده را بازتاب کند.

بانو ریحانه شاداب

بانو ریحانه شاداب

4.71/5 (91)

ریحانه شاداب کارشناسی ارشد روانشناس بالینی و راهنمای بین المللی گردشگری هستند. در کنار کارشان کارهای هنری هم انجام میدهند از جمله از هنر ایشان میتوان به عکاسی، مینا کاری، نقاشی، تذهیب، نقطه کوبی، پتینه، گرانیت اشاره کرد. ایشان برای مدتی در پیش دبستانی به عنوان روانشناس فعالیت میکردند و در موسسه حمایت از بیماران سرطانی مشغول به کار بودند.

زهره حبیبی نیا

زهره حبیبی نیا

4.92/5 (26)

خانم زهره حبیبی نیا، از کودکی علاقه زیادی به هنر داشتند، تصمیم گرفتند بعد از دانشگاه در زمینه هنر مشغول به کار شوند. بعد از آشنایی با میناکاری، تصمیم گرفتند این کار رو شروع کنند. بعد از اینکه این هنر رو فرا گرفتند. به شهر خودشون برگشتند و در همین زمینه شروع به فعالیت کردند، و این هنر را در شهر خود آموزش میدهند.

بانو فاطمه احمدی

بانو فاطمه احمدی

4.44/5 (9)

خانم فاطمه احمدی وقتی که محصل بودن، دوران راهنمایی، یک درسی به نام حرفه و فن داشتن که باید کار هنری انجام میدادن، که به گفته معلمشان سرمه دوزی را انجام دادن، که این دوره نقطه عطف خانم احمدی شد، که توانستن پی به علاقه خودشان ببرند و بعد از اتمام درسشان باز هم این هنر را ادامه بدهند. امروزه ایشان به صورت تخصصی و حرفه ای این هنر را ادامه میدهند.

بانو فریبا اسدزاده

بانو فریبا اسدزاده

4.85/5 (215)

فریبا اسدزاده در رشته های ورزشی والیبال و هندبال فعالیت داشتند، مربی هندبال وقتی علاقه خانم اسدزاده را در رشته فوتسال دید پیشنهاد تغییر رشته به ایشان دادن که بجای هندبال به فوتسال بروند. در ۱۷سالگی فوتسال رو شروع کردند. در رشته فوتسال مدرک مربیگری c آسیا رو دریافت کردند و ۱۸سال سابقه بازی و مربیگری در این رشته را دارند.

بانو مهناز خدمتی

بانو مهناز خدمتی

4.71/5 (38)

بانو مهناز خدمتی در سن پایین وارد زندگی مشترک شدن و صاحب یک فرزندی زیبا شدند، با وجود بیماری فرزندشان، تحصیلاتشان را ادامه دادند و پیگیر درمان فرزندشان شدند، ایشان به مدت هشت سال، معلم پیش دبستان هستند، و در پیش دبستان از روش خاصی استفاده کردند که دانش آموزان بتوانن درس را به خوبی یاد بگیرند.

بانو آرزو زرقانی

بانو آرزو زرقانی

4.71/5 (45)

آرزو زرقانی دریکی از شهرهای جنوبی به دنیا آمدن و لیسانس رشته حسابداری دارند ,فوق لیسانس مهندسی حمل و نقل دریایی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر گرفتند. دوازده سال به صورت حرفه ای تدریس می کنند. بنیان گذار طرح مادفر هستند، عضو فعالان ضد سرطان در بندرعباس هستند، و در راستای فرهنگ کتابخوانی و کودکان مستعد فعالیت دارند.

بانو میترا محمدی

بانو میترا محمدی

4.7/5 (20)

خانم میترا محمدی کارشناس ارشد ریاضی، در کلاس های خیاطی شرکت کردند و توانستند خیاطی رو یاد بگیرند. هنرهایی مثل چرم دوزی، نمد دوزی، شماره دوزی و سرمه دوزی رو خودشون یاد گرفتند. خیاطی رو به صورت حرفه ای ادامه دادند و این هنر رو به عنوان کسب درآمد انتخاب کردند.

بانو زهرا شاهمرادی

بانو زهرا شاهمرادی

4.73/5 (22)

خانم زهرا شاهمرادی کارشناس ارشد حسابرسی را دارند، ایشان به مدت یکسال و نیم به عنوان کارآموز در بانک فعالیت داشتند. در سال ۸۸ در کانون مهندسی به عنوان حسابدار مشغول فعالیت شدند، و همچنین یک شرکت تعاونی حسابداری تاسیس کردند و همچنین دفتر پیشخوانی تاسیس کردند که در این دفتر چند نفر مشغول به کار شدند.

فاطمه عبداللهی

فاطمه عبداللهی

4.82/5 (17)

بانو فاطمه عبداللهی فارغ التحصیل رشته معماری هستند، ایشان فعالیت خود را در زمینه هنر شروع کردند، و توانستن در نمایشگاه هایی که در کشورهای چون ترکیه، ایتالیا و … برگزار شده شرکت کنند و هنر ایرانی را به مردم کشور های دیگه معرفی کنند. ایشان از تجربیات فعالیتی خود در این گفتگو گفتند، باهم صحبت های ایشان را مطالعه میکنیم.

بانو محترم محمدی

بانو محترم محمدی

4.8/5 (51)

محترم محمدی معلم هستند و در کنار تدریس فرش بافی، گلیم بافی، پته دوزی، سرمه دوزی و آرایشگری هم انجام دادند. معلم پایه اول ابتدایی هستند و برای نهضت سواد آموزی (تدریس آنلاین) انجام دادند. از سوم راهنمایی علاقه زیادی به فرش بافی داشتند و توانستم بخاطر علاقه زیاد یاد بگیرند و و شروع به کار کنند. در کنار مخالفت هایی که بود توانستن به مهارت بالایی در این هنر دست پیدا کنند

بانو بنفشه زنده دل

بانو بنفشه زنده دل

4.94/5 (67)

بنفشه زنده دل متولد تهران هستند.کاردانی گرافیک،کارشناسی نقاشی و لیسانس معماری دارند.دوره های تخصصی نقاشی طراحی و در کنار استاد به نامی دوره دیدند.مدرک درجه یک و دو نقاشی و مربیگری فنی حرفه ای را دارند و موفق شدند تا مدرک مربیگری از وزارت ارشاد و فرهنگ رو بگیرند. در اموزشگاه ها و فرهنگسراها تدریس رو شروع کردند و همزمان برای خودشون گالری دارند.

بانو بهناز پولادوند

بانو بهناز پولادوند

4.97/5 (36)

بهناز پولادوند درزمینه ی هنرهای دستیی ( فرشینه بافی. قلم زنی. پیکرتراشی. نازک کار چوب. معرق. مشبک. منبت) شروع به یادگیری کرده و کسب در آمد می کنند. در زمینه ی خلاقیت در این هنر از ترکیب چند هنر استفاده کرده که باعث شده کارهای هنری از افراد دیگر متمایز شود. با هم گفتگوی ایشان را میخوانیم

بانو فاطمه صادقی

بانو فاطمه صادقی

4.91/5 (34)

خانم فاطمه صادقی همراه با همسرشان در سال نود شروع به ایجاد کسب و کار برای خود کردن. اوایل کار فروش سالاد برای رستوران ها بود، اما به دلیل استقبال نشدن از سالاد تصمیم به فروش سبزیجات به مصرف کنندگان شد. اوایل کار مثل همه کسب کارها شروع سختیهایی داشتند. باهم صحبت های خانم صادقی را میخوانیم.

بانو الهه افضلی

بانو الهه افضلی

4.64/5 (36)

الهه افضلی ” کارشناسی ارشد حسابداری.حدود هفده سال که دست به قلم دارند و با موسسه کافه کاست و رادیو همدان مشغول به کار هستند.با هفته نامه ادبی چوبک هم در راستا نوشتن داستان بزرگسال و دلنوشته همکاری میکنندو تعدای از آثارشان در سایت مثل ماه،به ثبت رسیده اند.در زمینه های هنری “خیاطی،ربان دوزی،چرم دوزی،سیاه قلم و ..” هم فعالیت دارند.

بانو لیدا چشمه

بانو لیدا چشمه

4.9/5 (245)

بانو لیدا چشمه دارای مدرک ارشد روانشناسی بالینی و هنرمند در زمینه ی خطاطی و نقاشی فعالیت دارند.دو سال در زمینه های مشاوره های قبل از ازدواج ، زوج درمانی، ادیکت و مهارت های زندگی ، خانواده درمانی در حیطه ی بزرگسال به سبک سی بی تی فعالیت دارند.دو مقاله در زمینه ی ادیکت دارم. و یک کتاب در این زمنیه نوشتند.

بانو زهرا پاک

بانو زهرا پاک

4.5/5 (10)

زهرا پاک متولد استان خوزستان. و ساکن یکی از روستاهای استان رامشیر هستند.ایشان با وجود سختی هایی که وجود داشت تونستن در خانه به صورت غیر حضوری ادامه تحصیل بدهند و با نمرات عالی موفق بشوند. ایشان مربی مهدکودک روستایشان هستند و توانستند با اطرافیان مشکلاتی که در روستا بود را تا حدی حل کنند.

بانو نازیلا نوبهاری

بانو نازیلا نوبهاری

4.8/5 (75)

نازیلا نوبهاری متولد شهر اهواز، نویسنده و شاعر. از سی سالگی شروع به نوشتن کردند، در زمینه های رمان، داستان کوتاه، شعر و کتاب برای کودکان آثاری دارند. از مجموعه آثار ایشان: رمان یک فنجان قهوه تلخ، رمان پیاده روهای ناهموار، و مجموعه شعر رها بخواه مرا چون باد، مجموعه شعر رویای پیچک ها و… می باشند.

بانو فهیمه منصوری

بانو فهیمه منصوری

4.59/5 (94)

فهیمه منصوری متولد مشهد.از کودکی شروع به نوشتن کردند، و درسن شانزده سالگی داستان کوتاهی به نام سرنوشت به چاپ رسیده. و بعد یک وقفه طولانی رخ داد و بعد ده سال وارد دنیای شعر شدند و در این مدت توانسته بیش از هفتاد غزل و حدود بیست دلنوشته و اشعاری در قالب رباعی، دوبیتی، و تک بیتی بنویسند.

بانو آناهیتا جمشیدی

بانو آناهیتا جمشیدی

4.63/5 (43)

آناهیتا جمشیدی فارغ التحصیل مهندسی معماری، چند سالی هست که در زمینه ی شعر و ترانه سرایی به سبک پاپ فعالیت دارند. مضمون شعرهاشون بیشتر مسائل عاشقانه و اجتماعی است در زمینه ی رمان نویسی نیز فعالیت داشته و یک رمان تا حدودی اجتماعی و عاشقانه، که به صورت اینترنتی منتشر شده و باز خوردهای خوبی از جانب مخاطبین داشته.

بانو فرشته انصافی

بانو فرشته انصافی

4.86/5 (35)

فرشته انصافی فراغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار، در زمینه هنری به کارهای معرق کاشی و طراحی رو پارچه و همچنین تیکه دوزی مهارت دارند، و با وجود علاقه زیادی که به حرفه ی معرق کاشی داشتن این حرفه را ادامه دادند و در مدت زمان کوتاه توانستن به مهارت بالایی در این هنر، دست پیدا کنند. و در نمایشگاه هنرشان را در معرض دید قرار دهند.

بانو بهناز دارابی

بانو بهناز دارابی

4.8/5 (103)

خانم بهناز دارابی فارغ التحصیل معماری، در شرکت فنی مهندسی در زمینه ساخت ماشین آلات صنعتی مشغول به کار هستند. در زمینه ورزش و نقاشی فعالیت دارند. سیزده سال هست که در زمینه هنر و نقاشی شروع به کار کردند و در سبک رنگ روغن مهارت دارند. و در زمینه ورزش در رشته های کوهنوردی و دوچرخه سواری و شنا فعالیت دارند.

بانو الهام احمدی

بانو الهام احمدی

4.77/5 (56)

الهام احمدی از کودکی علاقه زیادی به هنر داشتند، و بیشتر کارهای دستی را بدون این که در کلاس های آموزشی شرکت کنند، یادگرفتند و به دوستان و آشنایان نشون آموزش دادند، ایشان همچنین کلاس های هنری از جمله کلاس پیکرتراشی، خراطی و منبت را در فنی حرفه ای آموزش دیدند و خودشون هنری رو ابدا کردند که دوست دارند این هنر رو به اسم خودشون به ثبت برسونند.

بانو ساناز قوامی

بانو ساناز قوامی

4.87/5 (82)

ساناز قوامی کارشناس رشته عمران،از کودکی علاقه زیادی به نوشتن و شعر گفتن داشتن و از همان سن با کمک مادرشون شعر هایی که در اون سن میگفتند در دفتری یاداشت میکردند، الان حدود ۸ سال هست که به صورت حرفه ای وارد دنیای شعر و ترانه شدند، علاوه بر اون رزمی کار هم هستند.

بانو رضوان زرقانی

بانو رضوان زرقانی

4.86/5 (80)

بانو رضوان زرقانی کارشناسی رشته حسابداری، در زمینه هنر ۷سال هست ک مجسمه سازی یا همان پیکرتراشی چوب کار میکنم و دارای پروانه تولید انفرادی هستند. داستان یادگرفتن این هنر زیبا از یک آگهی آموزشی شروع شد. بعد از تمام شدن آموزش مجسمه سازی با چوب یک کارگاهی برای خودشون راه اندازی کردند..

بانو مینا خوشکام

بانو مینا خوشکام

4.83/5 (231)

بانو مینا خوشکام لیسانس معماری دارند، مدرس زبان انگلیسی هستند و به مدت پنج سال هست که در حرفه ملیله کاری فعالیت دارند، اوایل فکر نمیکردند که بعد از چند سال میتونن به مهارت بالایی در این حرفه برسند و فقط به صورت یک تفریح انجام میدادند اما وقتی که به این حرفه علاقه مند شدند دوره تکمیلی ملیله را گذروندن و الان یک کارگاه ملیله کاری برای خود دارند.

بانو فاطمه زارع

بانو فاطمه زارع

4.67/5 (6)

فاطمه زارع ۳۱ ساله از شهر اردبیل. رشته مخاطرات آب و هوایی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدن و در زمینه تحصیلیشون مشغول به کار نشدن. تو زمینه های زیادی فعالیت کردن از جمله هنری ورزشی و فرهنگی. در زمینه فرهنگی به صورت داوطلبانه برای افراد روشندلان کتاب های صوتی ایجاد میکنن.

بانو سودا علائی

بانو سودا علائی

3.67/5 (3)

بانو سودا علائی اقتصاد خوندن و لیسانس این رشته رو دارن. ولی تا حد زیادی تحصیلاتشون با کاری که انجام میدن مربوط نیست. ایشون بیشتر در زمینه هنر و به ویژه “هنر صنایع دستی” فعالیت دارن. تحصیلات و ذهن اقتصادی ایشون باعث شده بتونن از هنر درآمد خوبی هم کسب کنن. تلفیق اقتصاد و هنر …

بانو سمیرا حامدی

بانو سمیرا حامدی

4.98/5 (136)

بانو سمیرا حامدی دیپلم ریاضی دارن و دانشگاه رشته تحصیلیشون روانشناسی بود، بعد از ازدواجشون علاقه زیادی که به هنر نقاشی داشتن شروع به آموزش در این زمینه کردند و در عرض سه سال تمام دوره های نقاشی رو بگذرونن، و الان دوازده سال هست که در این زمینه فعالیت دارند و در کنار نقاشی، کار ظروف جواهر نما هم انجام می دهند.

بانو باران افشار

بانو باران افشار

4.63/5 (19)

بانو باران افشار با علاقه ای که به حرفه هنر و نقاشی داشتند از همان کودکی شروع به نقاشی کشیدن کردن و الان نزدیک به پانزده شال هست که در این زمینه فعالیت دارند. در کنار نقاشی کارهای دیگری انجام دادن اما نبودن علاقه به اون کارها باعث شد که ادامه ندهند، تصمیم گرفتن از توانایی های خودشون برای کسب درآمد استفاده کنند و الان یک کارگاهی برای هنرشان دارند.

بانو زهرا کامل نواب

بانو زهرا کامل نواب

4.64/5 (39)

بانو زهرا کامل نواب متولد مشهد و فاغ التحصیل رشته حسابداری هستند. بعد از ازدواجشان با تشویق های همسرشان و علاقه ای که به خیاطی داشتن تصمیم گرفتن که در این حرفه آموزش ببینند. همان زمان که در حال آموزش بودنامروزه ایشان در حرفه خیاطی مهارت بالایی کسب کرده اند و به افرادی که علاقه مند به این حرفه هستند را قبول میکنند و در خانه خود آموزش میدهند.

بانو نرمین صالحی

بانو نرمین صالحی

4.82/5 (44)

بانو نرمین صالحی بعد از اینکه فارغ التحصیل شد. به مدت ۲ سال در شرکت خصوصی به عنوان حسابدار آن شرکت مشغول به کار شد. دومین سال کاریشان بود که کارگاه نجاری توجه ایشان را به خود جلب کرد. مسئول کارگاه قبول کردند که به ایشان اموزش بدند و وقتی علاقه ایشان را در این حرفه دید موافقت کردند که در کارگاه مشغول باشند…

بانو فریده علی نیا

بانو فریده علی نیا

4.85/5 (320)

فریده علی نیا، سال ۷۷ دیپلم تجربی گرفتن و از سال ۷۷ شروع به نوشتن کردن اول نثر و بعد به مرور شروع کردن به شعر نوشتن و الان هم مشغول نوشتن یک رمان « مذهبی ،عاشقانه » هستند. در کنار نویسندگی کار های ازجمله نمد دوزی و عروسک دوزی هم انجام میدهند.
باهم صحبت های زیبای ایشان را میخوانیم.

بانو صبا آل علی

بانو صبا آل علی

4.92/5 (13)

صبا آل علی در رادیوی همدان (رادیو کافه کاست) مشغول به کار هستند و با مجله چوبک به عنوان کارشناس ادبی داستان و مترجم و طراح و صفحه آرای مجله همکاری می کنند و برای رادیو و جشنواره داستان مینویسند و شعر می گویند و همچنین مترجمی هم میکنند.

بانو معصومه حرفتی سبحانی

بانو معصومه حرفتی سبحانی

4.76/5 (51)

بانو معصومه حرفتی سبحانی، فوق لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه هنر تبریز، قبل از ورود به دانشگاه مربی مهدکودک مشغول بودن و بعد از اتمام دانشگاه  مدتی مشغول تدریس در دانشگاه هنر شدند، اما بعد از بدنیا آمدن فرزندشان کارشان را ادامه ندادند. باهم صحبت های زیبای ایشان را میخوانیم.

بانو رویا سلیمانی

بانو رویا سلیمانی

4.93/5 (103)

رویا سلیمانی اول راهنمایی متوجه علاقه خود در زمینه هنر و نقاشی شدن و استعداد زیادی در این زمینه دارند. برای اینکه این استعداد خود را شکوفا کنند و در نقاشی مهارت پیدا کنند در کلاس های آموزش نقاشی شرکت کردند. از سال ۸۳ شروع به نقاشی کشیدن کردن تا امروز، که به مهارت بالایی در نقاشی دست یافتند.

بانو طیبه شاکریان

بانو طیبه شاکریان

4.78/5 (45)

خانم طیبه شاکریان در زمینه هنر های تجسمی تحصیل کردن و بعد از اینکه دیپلم خود را دریافت کردن در دانشگاه سوره ادامه تحصیل دادند، همزمان با تحصیلاتشان در آموزش و پرورش نیز مشغول شدن و در زمینه هنر تدریس کردند. تا سال ۹۶ بعد از آن شروع به کارآفرینی کردند و آموزشگاهی به نام طرح و رنگ را راه اندازی کردند.

بانو لیلا کرامتیان

بانو لیلا کرامتیان

4.95/5 (910)
بانو لیلا کرامتیان دانشجوی رشته علوم کامپیوتر، به مدت یک سال شروع به آموزش در زمینه قلمزنی کردن. به مدت کمی که تحت آموزش این حرفه بودن توانستن مهارت بالایی در این زمینه دست پیدا کنن و هنر های دیگه ای که داشتن رو در این هنر استفاده کنند و طرح های زیبایی برای قلمزنی ایجاد کنند.