شرکت کنندگان دوره اول

بانو مریم ناظمی

بانو مریم ناظمی

4.75/5 (196)

مریم ناظمی ورزشکار و مربی بدمینتون و همچنین مربیگری بدنسازی رو هم دارن و در زمینه فرهنگسازی دوچرخه سواری در شهر “خوی” پیش قدم شدن، و برای رکاب زنی و مبارزه با آلودگی هوا و ترافیک با چند نفر از خانم ها که علاقه مند به این کار هستن گروهی را تشکیل دادن تا بتوانن این فرهنگ رو در شهرشان رواج بدهند….

بانو سودا علائی

بانو سودا علائی

4.88/5 (64)

بانو سودا علائی اقتصاد خوندن و لیسانس این رشته رو دارن. ولی تا حد زیادی تحصیلاتشون با کاری که انجام میدن مربوط نیست. ایشون بیشتر در زمینه هنر و به ویژه “هنر صنایع دستی” فعالیت دارن. تحصیلات و ذهن اقتصادی ایشون باعث شده بتونن از هنر درآمد خوبی هم کسب کنن. تلفیق اقتصاد و هنر …

بانو لیلا نیکویان

بانو لیلا نیکویان

4.75/5 (121)

لیلا نیکویان لیسانس طراحی پارچه و لباس (گرایش چاپ) دارند و بعد از اینکه تحصیلاتشون تموم شد در زمینه تخصصیشون شروع به کار کردن و الان به مدت یک سال هست که به صورت حرفه ای کار چاپ رو در خانه که جز مشاغل خانگی به حساب میاد رو انجام میدن. ایشون از تجربیات به مخاطبان بانوی طلایی میگن… .

بانو مینا عباسی

بانو مینا عباسی

4.78/5 (36)

بانو مینا عباسی ساکن خوزستان هستن. ایشون از خونه داری برامون گفتن خونه ای که سرشار از عشق و صفا است. خونه ای که کتاب خاک نمی خوره و فقط در کتابخونه قرار نمیگیره. تاثیر کتاب رو تو زندگی برامون گفتن و اینکه کتاب چقدر میتونه بر روحیه افراد خونه و هدفمند کردن یک شخص تاثیر بزاره. ایشون از تجربیاتشون به مخاطبان بانوی طلایی میگن.

بانو مریم اسماعیل پور

بانو مریم اسماعیل پور

4.96/5 (968)

بانو مریم اسماعیل پور از همان کودکی مهارت های زندگی رو از مادرشون یادگرفتن. و در مسابقات و داوری، نشریه نویسی و … فعالیت داشتن و بعد از ازدواجشون هم این فعالیت هارو داشتن اما بعد از این که فرزندانشون به دنیا اومد، از فعالیت هاشون کمتر شد و مسئولیت های مهم تر بمیون اومد. مسئولیت هایی که درکنار سخت بودن شیرین و لذت بخش است.

خانم سپیده جعفری

خانم سپیده جعفری

4.78/5 (18)

خانم سپیده جعفری از کازرون. از بچگی شروع به نقاشی کشیدن کردن. وقتی که اطرافیانشون، استعداد ایشون تو زمینه نقاشی و طراحی دیدن بهشون پیشنهاد کردن که به صورت تخصصی این هنر رو ادامه بدن. از سن ۱۶ سالگی تو کلاس های طرحی شرکت کردن و پیشرفت های چشمگیری تو بخش طراحی بدست اوردن.

بانو فاطمه زارع

بانو فاطمه زارع

4.77/5 (13)

فاطمه زارع ۳۱ ساله از شهر اردبیل. رشته  مخاطرات آب و هوایی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدن و در زمینه تحصیلیشون مشغول به کار نشدن. تو زمینه های زیادی فعالیت کردن از جمله هنری ورزشی و فرهنگی. در زمینه فرهنگی به صورت داوطلبانه برای افراد روشندلان کتاب های صوتی ایجاد میکنن.

بانو فریده برندک

بانو فریده برندک

5/5 (55)

فریده برندک نویسنده کتاب روزهای تاریک و غماهنگ می باشند. از سن ۳۱ سالگی شروع به نوشتن کردن. کتاب روزهای تاریک اولین کتاب ایشون هست که در سال ۹۵ به چاپ رسید. ایشون معتقد بودن که یک زن فقط برای خانه داری و بچه داری آفریده نشده و کتاب روزهای تاریک بیشتر در این خصوص می باشد.

بانو سارا عابدی

بانو سارا عابدی

4.73/5 (183)

بانو سارا عابدی . کارشناس تئاتر و تحلیل گر مسائل تئاتر و همچنین بازیگر و کارگردان تئاتر و عضو کانون کارگردانان خانه تئاتر می باشند. در رشته کارگردانی تئاتر با رزومه ای که داشتن، از سال ۸۱ عضو کانون کارگردان خانه تئاتر شدن و مدتی هم در روزنامه نگاری با روزنامه های مختلفی و مجله های تخصصی هنر فعالیت داشتن.

بانو زهره حسامی

بانو زهره حسامی

4.93/5 (108)

زهره حسامی ازدانشگاه زنجان مدرک کارشناس نقاشی رو گرفتن. بعد از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شدن  کار مینیاتوری بهشون پیشنهاد شد. مدتی هست نقاشی مینیاتور روی سقف  رو شروع کردن و تونستن نظر خیلی هارو جلب کنن. ایشون از موفقیتشون برامون میگن…

بانو ماریه صفیاری

بانو ماریه صفیاری

4.75/5 (131)

ماریه صفیاری کارشناس حسابداری هستن، اما به مدت دو ساله مشغول به کار کیک پزی هستن که قبلا هیچ پیش زمینه ایی در مورد این کار نداشتن و بهش فکر هم نمی کردن یک روزی مهارت بالایی در کیک پزی داشته باشن. و امروزه با پشتکار و علاقه تونستن از طریق کیک پزی به در آمد برسند و الان اولین کسی هستم که در شهرستان دیواندره کیک خانگی با روکش خمیر فوندانت کار میکنم.

بانو سعیده عطایی

بانو سعیده عطایی

4.84/5 (87)

بانو سعیده عطایی مدیر وب سایت کدبان (کسب درآمد بانوان ایرانی ) و ملایرگشت (بانک اطلاعاتی شهر پدری‌ام) و نویسنده  کتاب “بانوان، در خانه بمانید و مدیر شوید” هستن. مهم ترین هدف ایشون از راه اندازی وبسایت کدبان، امکان ایجاد اشتغال برای بانوان در منزل و به صورت دورکاری می باشد و کتابشون رو هم در همین زمینه به چاپ رسوندن.

بانو مینا چهار محالی

بانو مینا چهار محالی

4.18/5 (17)

مینا چهار محالی کارشناس نرم افزار کامپیوتر. بعد از فارغ التحصیلی، چون علاقه زیادی به هنر و نقاشی داشتن، هنر رو ادامه دادن یک سال و نیم در حرفه نقاشی روی پارچه به صورت حرفه ای فعالیت می کنند. این هنر از طریق استادی که داشتن تونستن در کنار ایشون از صفر تا صد این هنر رو یاد بگیرن و امروزه خودشان به هنرجو های مشتاق به این حرفه آموزش میدن و همچنین بصورت تخصصی کار تابلو و پرتره انجام میدهند.

بانو سپیده ایرمان

بانو سپیده ایرمان

4.95/5 (972)

خانم سپیده ایرمان علاقه مند به آشپزی
خانم ایرمان از دوران کودکی به آشپزی علاقه زیادی داشتن  برای اینکه یاد بگیرن  به دست پخت مادر و خواهرشون  نگاه میکردن.
و از اون دوران زمان زیادی گذشته و امروزه ایشون آشپزی رو به صورت حرفه ای ادامه میدهند و توانستن برای بسیاری از غذا ها دستور پختی از خودشون ابداع کنند ….

بانو سارا درویش

بانو سارا درویش

4.54/5 (26)

بانو سارا درویش لیسانس مترجمی زبان قبل از اینکه فرزندشان به دنیا بیاد، در چند آموزشگاه تدریس زبان میکردن و در کنار تدریس در کلاس های خوشنویسی و ایروبیک و … شرکت داشتن. اما بعد از آنکه فرزند نازنینشان به دنیا اومد، تو روال خانه داری و بچه داری قرار گرفتن.
با اینکه به خانه داری علاقه زیادی نداشتن اما با انرژی و روحیه بالا تونستن زندگی خوبی رو برای خودشان و خانواده شون ایجاد کنند….

بانو مریم سرداری

بانو مریم سرداری

3.78/5 (9)

خانم مریم سرداری از کودکی عاشق نقاشی بودن. از سن یازده سالگی بدون اینکه استادی داشته باشن نقاشی رو شروع کردن. عکس های سه در چهار به عنوان اولین ایده نقاشی ایشون بود اما اوایل خیلی موفق نمی شدن که شبیه اون عکس را بکشن تا اینکه مهارت بالایی کسب کردن. تلاش و پشتکار بزرگترین استاد زندگی هست…

بانو  الناز درخشنده

بانو الناز درخشنده

4.48/5 (33)

بانو  الناز درخشنده  علاقه زیادی به چرمدوزی و قلمزنی دارن با روحیه ای بالا و خستگی ناپذیر خود توانستن هنر قلمزنی  را آموزش ببینن و  هنر چرم دوزی را در صنایع دستی فراگرفتن و امروزه از چرمدوزی برای کسب و کارشان استفاده میکنن.
 

بانو سولماز محمدیان

بانو سولماز محمدیان

4.73/5 (101)

بانو سولماز محمدیان با عشق  به زندگی و علاقه زیادی که به همسر خود دارن توانستن کار های خانه داری و ترفند های خانه داری را یاد بگیرن به طوری که خانه داری برایشان لذت بخش شود و هرروز با امید و علاقه زیادی به خانه داری می پردازند.

بانو مریم خطیری

بانو مریم خطیری

4.59/5 (63)

بانو مریم خطیری نقاش و عاشق هنر.
نقاشی را از دوران دبیرستان شروع کردن اما پیشرفت چشمگیرشان از زمانی شروع شد که وارد دانشگاه شدن و بعد از دانشگاه تکنیک های دیگری از نقاشی را یادگرفتن و الان به مهارت  و تجربه بالایی در زمینه نقاشی دست یافتن  و توانستن از این مهارتشون  استفاده کنن و به اشخاصی که علاقه مند به نقاشی هستن آموزش دهند.

بانو عقیق کوه رام

بانو عقیق کوه رام

4.81/5 (107)

خانم عقیق کوه رام فوق لیسانس شهرسازی از دانشگاه آزاد اسلامی دارند و چند سال در سازمان مدیریت و برنامه ریزی مشغول به کار بودن ولی با عوض شدن اوضاع سیاسی و منحل شدن سازمان تصمیم گرفتند که با دوستشان خانم همتی کیا اقدام به راه اندازی کار و کسب خودشان کردند.
الان نزدیک ۱۰ سال در زمینه طراحی، تولید و فروش پوشاک فرم اداری برای خانمها و آقایان فعالیت می کنند.

بانو مهشید سامنی

بانو مهشید سامنی

4.64/5 (14)

خانم مهشید سامنی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستن. در حال حاضر توی کلینیک روان درمانی مشغول به شغل روانشناسی هستن.
علاقه زیادی که به بیزینس و بورس دارن، در کنار کار روانشناسی به تدریس بورس هم مشغولند و کارهای معاملاتی خرید و فروش سهام رو هم انجام میدن….

بانو رویا افشاری

بانو رویا افشاری

4.41/5 (17)

رویا افشاری کارشناس ارشد باستان شناسی هستن و کارشناسی هنر خوندن و رشته تحصیلیشون گرافیک بوده و به همین خاطر به چاپ روی لباس، کیف، تابلوهای تزیینی و …. تسلط دارن . و با کارهای چاپی آشنا هستن. ایشون توانستن با خواهرشون یک کارگاه چاپ راه اندازی کردن و چاپ های هنری انجام میدهند…

بانو زهرا مقدسی

بانو زهرا مقدسی

4.81/5 (171)

زهرا مقدسی کارشناس ارشد روانشناسی
از دوران راهنمایی تو فرهنگسرای بهمن‌. در کنار اساتیدی چون علیرضا خمسه، داریوش ارجمند، محمد یعقوبی ، عباس جوانمرد، قطب الدین صادقی. اصغر همت و …تئاتر کار کردن.
در موسسه جمعیت امام علی(ع) روانشناس و مشاور خانواده هستن. و در کنار کار روانشناسی تئاتر نیز کار میکنند ….

بانو افسانه داننده

بانو افسانه داننده

4.64/5 (231)

فسانه داننده، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و درحال حاضر شاغل. ۳ سال در زمینه مدیریت خانواده تدریس داشتن… و در حال حاضر در مجتمع مهارت آموزی و کارآفرینی بهاران که مختص خانمهای معتاد متجاهر است بعنوان روانشناس مشغول به کار هستن…و در یک کلینیک هم بعنوان مشاوره اعتیاد و خانواده مشغولن …

بانو  فرزانه سکوتی

بانو فرزانه سکوتی

4.82/5 (786)

فرزانه سکوتی ، مترجم و بازیگر،فعالیت هنری خود را با گذراندن دوره‌های بازیگری در موسسه رسام هنر- زیر نظر مهتاب نصیر پور- و دوره‌های بازیگری و گارگردانی از کانون سمندریان آغاز می‌کند. وی همچنین فارغ التحصیل در رشته ادبیات فرانسه و زمینه تئاتر در نمایش‌هایی…

بانو سمانه خلجی

بانو سمانه خلجی

4.7/5 (27)

سمانه خلجی کارشناس ادبیات نمایشی دارن. بعد از فارغ التحصیل شدن تصمیم گرفتن که دنبال کار باشن. کاری رو میخواستن که بر اساس علاقه اشون باشه و مرتبط به رشته تحصیلیشون باشه. کارهای زیادی رو امتحان کردن اما مورد پسندشون نبود، و با دیدن یک آگهی کارمورد علاقه اشون پیدا کردن ….

بانو ترنم کیائى

بانو ترنم کیائى

4.53/5 (19)

ترنم کیائی دکترای تخصصی سلامت دارن.
بعد از این که دبیرستانشون تموم شد حدود ۱۲ سال بعد ادامه تحصیل دادن و در کنکور قبول شدن و در رشته مطالعات خانواده ادامه تحصیل دادن و بعد از تموم شدن کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی قبول شدن …..

بانو ریحانه استقلال

بانو ریحانه استقلال

4.78/5 (197)

ریحانه استقلال رشته ی تحصیلیشون تربیت بدنی هست، بخاطر علاقه ای که  به ورزش داشتن این رشته رو برای تحصیل انتخاب کردن.
به آشپزی علاقه زیادی داشتن و بعد از ازدواج به صورت جدی شروع به آشپزی کردن و از مادر همسرشونغذا های زیادی رو یاد گرفتن و امروز از طریق آشپزی تونستن کسب و کاری برای خودشون راه بندازن.

بانو فهیمه شریفی

بانو فهیمه شریفی

4.8/5 (25)

فهیمه شریفی از همان کودکی علاقه زیادی به کتاب داشتن و در اکثر ماهنامه ها و مجله های کودک و نوجوان عضو بودن. بعد از اینکه فارغ التحصیل شدن در یک مجله گردشگری مشغول به کار شدن. کار کردن در این مجله باعث شد که شروع کنند به نوشتن. این شروع تولید محتوا برای ایشون بود.

بانو مانی تیموری

بانو مانی تیموری

4.8/5 (112)

مانی تیموری هستم . شهر آبادان متولد شدم، فرزند پنجم خانواده نسبتا شلوغی بودم. بعد از ۴ سالگی به بندرعباس مهاجرت کردیم.کودکی نسبتا پر شر و شیطونی بودم. مادرم زن قدیمی اما بسیار با سواد بود. همیشه مجله های زن روز را مطالعه میکرد و منم به مرور زمان به مطالعه علاقه…

خانم رویا بشیری

خانم رویا بشیری

4.71/5 (38)

خانم رویا بشیری در استان البرز، شهرستان نظرآباد متولد شدن. از همان کودکی به نقاشی علاقه داشته و نقاشی می کردن. ایشان تحصیلات خود را در رشته تجربی ادامه داده اند و همراه تحصیلات خود نقاشی را نیز ادامه دادن و بدون داشتن استاد و مربی نقاشی سبک رئال را فراگرفته اند. در…

بانو بهاره دادرس

بانو بهاره دادرس

4.76/5 (296)

بهاره دادرس هستم متولد ۶ فروردین ماه سال ۱۳۵۵ در تهران و فرزند اول خانواده دوران مدرسه و کودکی ام را بعلت شغل پدر و مادرم که پزشک متخصص اطفال بودند از سن ۶ سالگی در بندرعباس گذراندم دوران مدرسه هر کسی از من می پرسید می خواهی چکاره بشوی میگفتم : دانشمند یکی از شانسهای…

خانم حدیثه محمدی

خانم حدیثه محمدی

4.78/5 (60)

درود بر شما دوست عزیز?? از خودتون برامون میگین؟ من حدیثه محمدی هستم. ساکن استان البرز , شهرستان نظرآباد , دیپلم تجربی دارم. از دوران ابتدایی متوجه شدم که استعداد طراحی دارم, طراحیِ تصاویرِ تو کتابام همیشه اطرافیانمو به وجد میاورد. همیشه هر چیزی که در خانه بود می…

بانو صغری محمدی

بانو صغری محمدی

4.64/5 (106)

سلام خانم محمدی عزیز به بانوی طلایی خوش اومدین ??? ممنونیم از اینکه وقتتون رو در اختیار ما قرار دادین . به عنوان یک بانوی هنرمند کمی از خودتون برامون میگین؟ صغری محمدی هستم از زنجان تحصیلاتم لیسانس بیولوژی وعلاقمند ودوستدار هنر. باتوجه به اینکه کارمند هستم ومتاهل ولی…

بانو فاطمه عرفایی

بانو فاطمه عرفایی

4.75/5 (53)

سلام خانم عرفایی عزیز به بانوی طلایی خوش اومدین ??? ممنونیم از اینکه وقتتون رو در اختیار ما قرار دادین . به عنوان یک بانوی هنرمند کمی از خودتون برامون میگین؟ من تهران دنیا اومدم تو کوچه پس کوچه های شاهپور دوره دبستان ودبیرستان ادامه دادم از بچگی خیلی به هنر…

بانو مرضیه طهماسبی

بانو مرضیه طهماسبی

4.51/5 (85)

سلام خانم طهماسبی، به بانوی طلایی خوش اومدین??? ممنونیم از اینکه وقتتون رو در اختیار ما قرار دادین. به عنوان بانوی خانه دار کمی از خودتون برامون بگین؟ من وهمسرم به لطف پروردگار درکمال ادب واحترام وصداقت زندگی عاشقانه ای داریم خیلی عالیه.. بهترین آرزوها رو برای…