مسابقه و جوایز

“رسانه اجتماعی بانوی طلایی” داستان موفقیت و خوشبختی دختران، زنان و مادران سرزمین مان ایران است.

 

در ادامه این حرکت با توجه به گذشته و داستان موفقیت بانوان، انتخاب بهترین بانوان ایران زمین با عناوین “بانوی هنرمند” ، “بانوی کارآفرین” ، “بانوی فرهنگ و ادب” ، “بانوی آموزش و پژوهش” ، “بانوی ورزش” ، “بانوی فعال غیر انتفاعی” ، “بانوی خانه دار” ، و “بانوی طلایی سال” در دو بخش صورت می گیرد:

  1. بخش اصلی (داوری)
  2. بخش مردمی (آراء)

بخش اصلی (داوری) مسابقه بانوی طلایی

 

در بخش اصلی مسابقه بانوی طلایی، نفرات برتر هر بخش و همچنین بانوی طلایی سال توسط داوران منتخب مجموعه فرهنگی بانوی طلایی بررسی و اعلام می شوند.

جهت شرکت در مسابقه، به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید…


بخش مردمی (آراء) مسابقه بانوی طلایی

 

بخش مردمی مسابقه بانوی طلایی که بخش جذاب و هیجان انگیز مسابقه است، به صورت جداگانه از بخش اصلی برگزار می گردد.

در این بخش مجموع آراء جمع آوری شده  هر یک از شرکت کنندگان از تاریخ انجام مصاحبه (شرکت در مسابقه)، ملاک انتخاب نفرات برتر خواهد بود. در این بخش از ۳ بانوی برتر که آراء بیشتری در سایت را جمع آوری نموده باشند، قدردانی به عمل خواهد آمد و جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.

معرفی برگزیدگان این بخش از مسابقه بانوی طلایی متعاقبا اعلام خواهد بود.

 

 جایزه ویژه:

جایزه ویژه به بانوان برگزیده از بین بانوان برتر به صورت هفتگی توسط حامیان مالی

 

 

جوایز نفرات برتر بخش اصلی و بخش مردمی (آراء) مسابقه بانوی طلایی شامل لوح و تندیس،جایزه ی حامی مالی و عضویت در رسانه اجتماعی بانوی طلایی خواهد بود.

 


 مسابقه ماهانه بانوی طلایی

بانوان برتر هر ماه، با توجه به ۳ فاکتور:

  1. آراء مردمی
  2. امتیازات جمع شده
  3. شرکت کنندگان جدید معرفی شده توسط شرکت کنندگان قبلی

حایز کسب امتیاز بالا بوده و به عنوان ” بانوی برتر ماه ” انتخاب می شوند و از امتیازات خاصی (هدایای بانوی طلایی و …) برخوردار خواهند شد.

همچنین در این بخش، به بانوانی که دفعات متعدد به عنوان بانوی برتر ماه انتخاب شوند، جایزه جداگانه در نظر گرفته شده است. همراهان و بانوان با نشان های بیشتر در برنامه های جانبی آتی به عنوان اعضای برتر شناخته شده و امتیازات ویژه برخوردار خواهد شد.


مسابقه بانوی طلایی

بانوان محترم با ثبت نام در مسابقه بانوی طلایی از طریق یکی از روش های معرفی شده در وب‌ سایت و شبکه های اجتماعی، لینک صفحه داستان و معرفی خود را دریافت خواهد کرد که می توانند با معرفی این لینک به دوستان و آشنایان در جهت کسب “امتیاز” یا ستاره های بیشتر برای صفحه خود یکی از برندگان بخش مردمی مسابقه بانوی طلایی باشند.

 

 

با انجام مصاحبه و دریافت لینک صفحه اختصاصی خود، شما در مسابقه اصلی، مردمی و ماهانه بانوی طلایی شرکت کرده اید.