مسابقه و جوایز

“بانوی طلایی ” داستان موفقیت و خوشبختی دختران ، زنان و مادران سرزمین مان ایران است

 

در ادامه این حرکت با توجه به گذشته و داستان موفقیت بانوان ایران زمین، انتخاب بهترین بانوان ایران زمین با عناوین “بانوی هنرمند” ، “بانوی کارآفرین” ، “بانوی فرهنگ و ادب” ، “بانوی آموزش و پژوهش” ، “بانوی ورزش” ، “بانوی فعال غیر انتفاعی” ، “بانوی خانه دار” ، “کد بانوی سال” و “بانوی طلایی سال” در دو بخش صورت می گیرد:

  1. بخش اصلی ( داوری )
  2. بخش مردمی ( آراء )

بخش اصلی (داوری) مسابقه بانوی طلایی

 

در بخش اصلی مسابقه بانوی طلایی، نفرات برتر هر بخش و همچنین بانوی طلایی سال توسط داوران منتخب مجموعه فرهنگی بانوی طلایی بررسی و اعلام می شوند.

جهت شرکت در مسابقه، به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید…

روز پنج شنبه ۲۵ مرداد ماه،  اعلام برگزیدگان دوره دوم مسابقه بانوی طلایی (۱۳۹۷) توسط داوران، از نفرات برتر قدردانی به عمل خواهد آمد و جوایز آنان ارسال خواهد شد.

.

بخش مردمی (آراء) مسابقه بانوی طلایی

 

بخش مردمی مسابقه بانوی طلایی که بخش جذاب و هیجان انگیز مسابقه است تا ۱۵ مرداد ماه  ادامه دارد و این بخش به صورت جداگانه از بخش اصلی برگزار می گردد.

در این بخش مجموع آراء جمع آوری شده هر یک از شرکت کنندگان از تاریخ انجام مصاحبه ( شرکت در مسابقه ) تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه ملاک انتخاب نفرات برتر خواهد بود. در این بخش از ۳ بانوی برتر که آراء بیشتری را جمع آوری نموده باشند، که به عنوان نفرات برتر این بخش شناخته می شوند، قدردانی به عمل خواهد آمد و جوایز نفیسی ارسال خواهد شد.

تاریخ اتمام رای گیری بخش مردمی، ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ می باشد.

معرفی برگزیدگان این بخش از مسابقه بانوی طلایی روز ۲۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۷ خواهد بود.

مد نظر داشته باشید که ثبت نام زود هنگام ، معرفی و کسب امتیاز بیشتر ، شانس برنده شدن در بخش مردمی را افزایش می دهد. پس ثبت نام را به روز های پایانی موکول نکنید.

 جایزه ویژه:

جایزه ویژه به بانوان برگزیده از بین بانوان برتر ماهانه

جوایزی به قید قرعه بین تمامی عزیزان شرکت کننده

 

جوایز نفرات برتر بخش اصلی و بخش مردمی (آراء) مسابقه بانوی طلایی اعلام خواهد شد.

 


 مسابقه ماهانه بانوی طلایی

بانوان برتر هر ماه، با توجه به ۳ فاکتور:

  1. آراء مردمی
  2. امتیازات جمع شده
  3. شرکت کنندگان جدید معرفی شده توسط شرکت کنندگان قبلی

حایز کسب امتیاز بالا بوده و به عنوان ” بانوی برتر ماه ” انتخاب می شوند و از امتیازات خاصی (هدایای بانوی طلایی و …) برخوردار خواهند شد.

همچنین در این بخش، به بانوانی که دفعات  متعدد به عنوان بانوی برتر ماه انتخاب شوند، جایزه جداگانه در نظر گرفته شده است. همراهان و بانوان با نشان های بیشتر در برنامه های جانبی آتی به عنوان اعضای برتر شناخته شده و امتیازات ویژه برخوردار خواهد شد.


مسابقه بانوی طلایی

بانوان محترم با ثبت نام در مسابقه بانوی طلایی از طریق یکی از روش های معرفی شده در وب‌ سایت و شبکه های اجتماعی، لینک صفحه داستان و معرفی خود را دریافت خواهد کرد که می تونند با معرفی این لینک به دوستان و آشنایان در جهت کسب “امتیاز” یا ستاره های بیشتر برای صفحه خود یکی از برندگان بخش مردمی مسابقه بانوی طلایی باشند.

 

 

با انجام مصاحبه و دریافت لینک صفحه اختصاصی خود، شما در مسابقه اصلی، مردمی و ماهانه بانوی طلایی شرکت کرده اید.