” اقامتگاه بومگردی ” گالش کولام”امامزاده هاشم ، کندلات ( #گیلان )


این اقامتگاه  در روستایی زیبا و فضایی بکر و سرسبز، دارای امکانات رفاهی کامل و کادری مجرب و فضایی صمیمانه و خانوادگی جهت اقامت شبانه روزی آماده ایجاد حسی نوستالژیک در فضای ساده و بی آلایش روستایی و ایجاد تجربه طعم بی نظیر انواع غذاهای محلی و اصیل گیلانی در ذهن و روح شما می باشد و در تمامی ایام سال با افتخار پذیرای حضور گرمتان خواهد بود تا همچون نگینی درخشان بر تارک خاطراتتان بدرخشد.

این خانه تلار در حاشیه رودخانه خروشان سفیدرود و در فاصله ۳ کیلومتری از اتوبان تهران-قزوین-رشت و ۵ کیلومتری از امامزاده هاشم، قرار گرفته است. اقامتگاه سنتی گالش کولام در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر و زیر بنای ۷۵ متر مربع در ۲ طبقه با معماری مطابق با خانه های روستایی گیلانی، در فضایی ساده و بی آلایش بنا شده است. این خانه روستایی دارای ۸ اتاق اقامتی با المان های بومی می باشد که ۴ اتاق آن در حیاط خانه، ۲ اتاق در طبقه اول و ۲ اتاق در طبقه دوم ساختمان، جای داده شده است. و ظرفیت پذیرایی از ۴۰ گردشگر را دارد.

اقامتگاه کندلات

طبقه دوم اقامتگاه به علت داشتن تلار بزرگ(تراس)، محل مناسبی برای یک دور هم نشینی دوستانه در خلوت طبیعت است. یکی از جاذبه های مختص این اقامتگاه طعم بی نظیر غذاهای محلی و اصیل گیلانی است که بدست هنرمند بانوی گیلانی با مواد اولیه ارگانیک طبخ می شود و خاطره تست غذاهای سنتی گیلانی تا مدت ها در ذهنتان به یادگار می ماند. از دیگر جاذبه هایی که به این خانه تلار نزدیک است می توان به پارک جنگلی سراوان، دریاچه عروس، دریاچه حلیمه جان، سد مخزنی بهجت، مرداب انزلی و قلعه رودخان اشاره کرد


🔹 دارای مجوز رسمی از میراث فرهنگی استان گیلان
فاصله کمتر از یک ساعتی اقامتگاه بومگردی گالش کولام با جاذبه های بسیار زیبا استان گیلان ؛
🔹جنگل ۵۰ متر
🔹سفید رود ۱ کیلومتر
🔹پارک جنگلی سراوان ۱۰ کیلومتر
🔹دریاچه حلیمه جان ۱۵ کیلومتر
🔹 رشت (مرکز استان) ۳۴ کیلومتر
🔹سد زیبای سقالکسار ۳۴ کیلومتر
🔹 بندر و مرداب انزلی ۶۹ کیلومتر
🔹آبشار دودوزن ۶۸ کیلومتر
🔹آبشار لونک ( دیلمان) ۵۸ کیلومتر
🔹روستای ماسوله ۷۰ کیلومتر
🔹قلعه رودخان ۶۸ کیلومتر
🔹 قله زیبای درفک ۷۰ کیلومتر
دسترسی آسان به اتوبان تهران – رشت  (( مناسب جهت گروههای کوهنوردی و طبیعت گردی ))